FAQ

 

1) Jak zařízení funguje?

Skyl je zařízení “pod vape” = odpařovací cigareta. Díky rezistoru se v cigaretě zahřívá kapalina na regulovanou teplotu a mění se na páru, tzv. vaping.

 

2) Jak se liší váš produkt od ostatních?

Dali jsme si záležet na správné rovnováze mezi párou a aroma. Všechny naše příchutě jsou exkluzivně pro výrobky Skyl.

 

3) Proč nepoužíváte nikotinovou sůl?

Nikotinová sůl často obsahuje kyselinu benzoovou, což je kontroverzní látka, jejíž účinky na zdraví dosud nejsou příliš známy. Mnoho vědců doporučuje vyšší množství nikotinové soli, což by vzhledem k příslušným evropským právním předpisům nebylo možné. Maximální zákonná sazba je 20 mg / ml, což uživateli neumožňuje optimální využití Vape zařízení - neposkytuje očekávaný pocit nikotinu. Skyl na rozdíl od takového zařízení obsahuje čistý nikotin. Naše kapaliny se vyrábějí z propylenglykolu a rostlinného glycerinu v kvalitě Evropského lékopisu, jehož čistota přesahuje 99%. Nikotin je ve kvalitě America Pharmacopoeia s hladinami čistoty 99%, respektive 99,2%.

 

4) Proč nevyrábíte doplňující pody?

Garantujeme kvalitu a provozuschopnost výrobků na základě výroby v továrně Skyl. Jiné kapaliny mohou způsobit poruchy a dokonce i zdravotní problémy.

5) Plánujete rozšířit svůj sortiment?

Pokud jde o příchutě, vše bude záviset na požadavku zákazníků a zájmu o nové produkty. Předpokladem je sezónní změna náplní společně s různými barvami baterií.


6) Co jsou propylenglykol a rostlinný glycerin a k čemu se používá?

Jsou to dvě hlavní ingredience pro výrobu e-kapalin; propylenglykol (PG) je rozpouštědlo organického původu. Je to látka zvyšující aroma, která chemicky nemění vůni a vydává šum, které kuřák hledá. Rostlinný glycerin (VG) je zvlhčující rozpouštědlo, které vydává šum a vytváří kouř z páry. Rozhodli jsme se pro poměr 50/50 - 60/40 podle vůní, abychom udrželi vyvážený produkt.

 

7) Říká se, že výrobky mohou být nebezpečné - lithium a kapalina. Co je na tom pravdy?

Naše výrobky jsou kontrolovány v každé fázi výrobního procesu; každá je doprovázena upozorněním pro zajištění optimální manipulace a využití.